Posiadamy 37 przestronnych mieszkań

Powierzchnia mieszkań
od 37.45m2 do 77.68m2

37 komórek lokatorskich
35 miejsc garażowych

wizualizacja podwórka mieszkań w białobrzegach

O inwestycji 

„Lawendowy Zakątek” to kolejne przedsięwzięcie deweloperskie firmy INCLUSIVE DARIUSZ DĄBROWSKI zlokalizowane w Białobrzegach na terenie Osiedla Nowiny. Inwestycja „Lawendowy Zakątek” to zespół dwóch nowoczesnych budynków wielorodzinnych, trójkondygnacyjnych z podziemnym garażem wielostanowiskowym, położonych na ogrodzonym terenie przy skrzyżowaniu ul. Białej i Lawendowej. Budynki zostały starannie zaprojektowane według indywidualnego projektu pracowni: „ARBIPRO” PIOTR TRACZYK, UL. JANA KILIŃSKIEGO 1/1, 99-100 ŁĘCZYCA.
Architektura budynków wyróżnia się stonowaną, biało-szarą kolorystyką. Bryły budynków i elementy wykończeniowe nawiązują do klasycznego stylu. Całość doskonale wpisuje się w otaczający krajobraz, idealnie komponując się z elewacjami pozostałych budynków na osiedlu.

 

Nasze mieszkania

Mieszkania charakteryzuje wyjątkowa funkcjonalność wnętrz. Możliwość wprowadzania zmian lokatorskich lub wykonania ogrzewania podłogowego, pozwala na dostosowanie lokalu do własnych potrzeb, co generuje oszczędności zarówno czasu jak i kosztów urządzania przestrzeni. Pomieszczenia są dobrze doświetlone dzięki dużym oknom o wysokich właściwościach termicznych. Części wspólne bloków wyróżnia wysoki standard wykończenia i dbałość o walory estetyczne klatek schodowych, elewacji, balustrad itp.
W ofercie posiadamy 37 przestronnych, nasłonecznionych mieszkań 1, 2, 3 i 4- pokojowych, o zróżnicowanej powierzchni (od 37,45 m 2 do 77,68 m2 ) z przestronnymi balkonami lub ogródkami, które dają dodatkowe możliwości wykorzystania przestrzeni i spędzania czasu na świeżym powietrzu.

mieszkania srebrny zakątek w mieście białobrzegi
klatka schodowa w budynku mieszkalnym srebrny zakątek w białobrzegach

Budynki połączone są podziemną kondygnacją, na której znajduje się 37 komórek lokatorskich, 35 miejsc parkingowych, pomieszczenie do przechowywania rowerów, a także pomieszczenia pomocnicze. Wjazd do garażu podziemnego jest bezpośrednio z ulicy Białej.
Na komfort użytkowania mieszkania mają wpływ zastosowane wysokiej jakości materiały budowlane oraz nowoczesna, energooszczędna technologia. Zapewnia to naszej inwestycji harmonijny, estetyczny i unikalny wygląd.

„Lawendowy Zakątek” to urokliwa przestrzeń miejska, położona w urzekających swoją wyjątkowością Białobrzegach – kilkutysięcznym miasteczku na południowym Mazowszu. Otoczone lasami, rzeką Pilicą i Pierzchnianką, jeziorkami i starorzeczami sprzyja aktywnemu spędzaniu wolnego czasu i wypoczynkowi w bliskim kontakcie z przyrodą. Doskonała komunikacja z innymi miastami, w tym z Warszawą i Radomiem, jest dodatkowym argumentem przemawiającym za wyborem naszej lokalizacji. Białobrzegi rozwijają się dynamicznie, modernizowana jest infrastruktura publiczna, rozbudowują się osiedla mieszkaniowe, powstają obiekty sportowo- rekreacyjne, powiększa się baza usługowo - handlowa.
Nasza oferta to idealne „cztery kąty” dla osób ceniących mieszkanie na kameralnym osiedlu, cichym i spokojnym, położonym w pobliży infrastruktury miejskiej.

garaż w srebrnym zakątku w białobrzegach

Białobrzegi

Białobrzegi to ponad 7 tys. miasto położone na południowym Mazowszu na obrzeżach Doliny Białobrzeskiej i Równiny Radomskiej nad rzeką Pilicą. Jest to również obszar  chronionego krajobrazu pn. „Dolina Pilicy i Drzewiczki".  Miasto charakteryzuje się bogatą fauna i florą okolicznych lasów, starorzeczy, terenów nadpilicznych, czystym powietrzem, wodą, a także atrakcjami turystycznymi. Pełni również funkcję ośrodka handlowo – usługowego dla  większości mieszkańców powiatu białobrzeskiego. Ze względu na walory przyrodnicze w mieście obowiązuje strefa lekkiego przemysłu obejmująca zakłady przetwórstwa spożywczego, szewskiego, środków transportu i materiałów budowlanych.

mapa miasta białobrzegi z lotu ptaka