„Srebrny Zakątek” to inwestycja deweloperska firmy INCLUSIVE DARIUSZ DĄBROWSKI, zlokalizowana w Białobrzegach przy ul. Srebrnej 7 i 9 na terenie Osiedla  Nowiny.

Inwestycja „Srebrny Zakątek” to zespół dwóch nowoczesnych budynków wielorodzinnych, trójkondygnacyjnych  z podziemnym garażem, położonych na zamkniętym terenie.

Wybudowaliśmy 20 przestronnych, nasłonecznionych mieszkań, 2, 3 i 4-pokojowych po 10 mieszkań w każdym budynku, o zróżnicowanej powierzchni (od 47,46 m2 do 72,50 m2) z przestronnymi balkonami  i  ogródkami w mieszkaniach na parterze.

Budynki połączone zostały podziemną kondygnacją, na której zlokalizowane są komórki lokatorskie, pomieszczenie wózkowni/ rowerowni oraz miejsca parkingowe.

Przedsięwzięcie  pn. „Srebrny Zakątek”  uzyskało pozwolenie na użytkowanie w dniu 31 lipca 2018 r.   Do listopada 2018 r. trwały prace związane z urządzeniem ogrodu. Protokoły odbiory mieszkań i umowy przeniesienia własności zostały podpisane w umownym terminie. Zgodnie z przepisami prawa powstała Wspólnota Mieszkaniowa.